Kursy języka angielskiego

kursy języka angielskiego - Grodzisk Mazowiecki, Milanówek

O nas

Prowadzimy profesjonalne kursy języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Naszą intencją jest stworzenie atmosfery odpowiadającej potrzebom słuchacza, tak aby w sposób najbardziej efektywny mógł przyswajać wiedzę. Oferujemy zajęcia na każdym stopniu zaawansowania, a zakres szkolenia jest dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta.

Zajęcia prowadzone są przez lektorów z profesjonalnym wykształceniem lingwistycznym i z doświadczeniem praktycznym. Cały czas czuwamy nad prawidłowym przebiegiem nauczania. Okresowo Słuchacze proszeni są o wypełnienie ankiet mającemu na celu ocenić nasze zajęcia. Pozwala to nam lepiej zrozumieć potrzeby naszego Klienta oraz dopasować program szkolenia.

Do naszych atutów zaliczyć można przede wszystkim indywidualne podejście do każdego Uczestnika oraz stałą dbałość o wysoki poziom organizowanych przez nas kursów. Poza nauka języka angielskiego nasza firma zajmuję się również tłumaczeniami z języka polskiego na angielski oraz z angielskiego na polski.


Dyplomy i uprawnienia

Marta Witan dyplomMarta Witan dyplomMarta Witan dyplomMarta Witan dyplom

ZAREZERWUJ SESJĘ WSTĘPNĄ

Darmowa sesja wstępna, pozwoli nam poznać się
oraz ustalić jaki poziom i sposób naucznia będzie najbardziej pasował do Twoich potrzeb.


REZERWUJĘ