Szkolenia języka angielskiego

kursy języka angielskiego - Grodzisk Mazowiecki, Milanówek

Szkolenia z języka angielskiego

Jesteśmy profesjonalną firmą. Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie. Zajęcia mogą odbywać się u Klienta w firmie bądź w innym, ustalonym miejscu. Terminy i godziny spotkań ustalane są przez Uczestnika wspólnie z lektorem.

Chcemy jak najbardziej urozmaicić zakres szkolenia. W związku z tym wykorzystujemy podręczniki oraz materiały dodatkowe, takie jak: artykuły prasowe, książki, reportaże, piosenki oraz gry językowe, tak aby na naszych zajęciach każdy miał okazję zapoznać się z różnymi rodzajami nauczania języka i wybrał ten który najlepiej mu odpowiada.

ZAREZERWUJ SESJĘ WSTĘPNĄ

Darmowa sesja wstępna, pozwoli nam poznać się
oraz ustalić jaki poziom i sposób naucznia będzie najbardziej pasował do Twoich potrzeb.


REZERWUJĘ

Koncentrujemy się na rozwijaniu sprawności językowych takich jak: rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstu czytanego, możliwość prowadzenia swobodnej konwersacji oraz formułowanie wypowiedzi pisemnych. Należy jednak pamiętać, iż tematyka, metodyka lekcji zależy przede wszystkim od potrzeb i zainteresowań Słuchaczy.

W celu utrzymania wysokiego poziomu naszych szkoleń Słuchacze poddawani są okresowym testom i sprawdzianom. Dla potrzeb Klienta jesteśmy w stanie sporządzić okresowe raporty z postępów w nauce, zakresu zrealizowanego materiału oraz poruszanych zagadnień.

Proponujemy następującą procedurę kwalifikacyjną:

  • test pisemny
  • rozmowa z lektorem
  • analiza potrzeb studenta/grupy{koniec listy}